Alfa Star – lato 2014 już w sprzedaży

Biuro Alfa Star jako kolejny z czołowych touroperatorów wprowadziło do sprzedaży oferty na sezon letni 2014 roku. Przy zakupie wczasów do 31.01.2014 obowiązują atrakcyjne promocje First Minute Lato 2014.

Alfa Star jest jednym z 10 największych organizatorów wakacji działających w Polsce. Biuro od lat znane jest jako lider w sprzedaży ofert do Egiptu a w ostatnich latach dynamicznie poszerza swoja ofertę o nowe kierunki. Na zbliżający się sezon letni rozpoczynający się 05.05.2014 Alfa Star planuje aż 6 nowości. Jakie ciekawe propozycje znajdziemy w ofercie biura i czy warto już teraz dokonywać rezerwacji.

Tradycyjnie największą część oferty biura stanowi Egipt. Alfa Star proponuje wypoczynek w najpopularniejszych kurortach nad Morzem Czerwonym: Hurghadzie, Sharm el Sheikh, Marsa Alam i Tabie. Do wyboru kilkadziesiąt znanych i lubianych hoteli w tym większość oferujących formułę All Inclusive. Touroperator proponuje również ciekawe programy zwiedzania pozwalające poznać największe atrakcje kraju faraonów. Klienci, którzy dokonają rezerwacji wakacji w Egipcie w promocji first minute otrzymują voucher o wartości 20 USD do wykorzystania na wycieczkę fakultatywną.

Oferta wczasów w Turcji to szeroki wybór hoteli w kurortach Riwiery Tureckiej i Riwiery Egejskiej. W Tunezji Alfa Star proponuje wypoczynek w turystycznych regionach Hammamet oraz Sousse a klienci, którzy dokonają wczesnej rezerwacji otrzymują zniżkę 20 EUR na 2-dniową wycieczkę fakultatywną po Saharze. W nadchodzącym sezonie biuro poszerza ofertę wczasów w Grecji. Klienci mogą wybierać spośród hoteli na aż 4 greckich wyspach: Krecie i Korfu a także Rodos i Kos, które są nowościami w katalogach Alfa Star. Dużą część oferty stanowią propozycje wczasów na Wyspach Kanaryjskich. W lecie 2014 klienci Alfa Star mogą wybierać spośród kilkudziesięciu hoteli na Teneryfie, Fuerteventurze oraz Gran Canarii.

Ofertę na lato 2014 uzupełniają: Bułgaria ze słynnymi kurortami Słoneczny Brzeg i Złote Piaski, hiszpańskie wybrzeże Costa Brava, portugalski region Algarve oraz nowość – Sycylia. Poza wypoczynkiem w najpopularniejszych kurortach Alfa Star proponuje ciekawe programy zwiedzania Egiptu, Turcji, Tunezji i włoskiej Sycylii.

Decydując się na wczesną rezerwację first minute mamy gwarancję wyboru najlepszej oferty. Popularne terminy w czasie długich weekendów i wakacji oraz najlepsze, cieszące się dobrą opinia hotele szybko się sprzedają dlatego warto jak najwcześniej dokonać rezerwacji. Poza największym wyborem terminów i hoteli klienci, którzy dokonają zakupu do 31.01.2014 mogą liczyć na:

- Gwarancję niezmienności ceny gratis, która chroni przed dodatkowymi dopłatami związanymi ze wzrostem cen paliw i kursów walut

- Gwarancję najniższej ceny dającą pewność, że zakupiona oferta nie będzie tańsza w późniejszym terminie (nie dotyczy ofert last minute). Jeśli klient znajdzie tę samą ofertę w niższej cenie otrzymuje zwrot różnicy kosztów.

- Możliwość darmowej zmiany jednego z uczestników wyjazdu, zmiany miejsca wyjazdu oraz terminu.

- Vouchery ze zniżkami na wybrane wycieczki fakultatywne

- Atrakcyjne oferty rodzinne w wybranych hotelach. Cena za pierwsze dziecko na dostawce od 799 zł a za drugie dziecko od 1299 zł

- Oferty dla singli – w wybranych hotelach pobyt singla w cenie takiej samej jak przy zakwaterowaniu dwóch osób w pokoju.

- Ponadto Alfa Star proponuje dodatkowe bonusy w postaci wycieczki fakultatywnej, wypożyczenia samochodu na jeden dzień lub pokoju z widokiem na morze.