Miss Latina (12 dni)

Miss Latina (12 dni),  Wyc. objazdowe, Wenezuela

Itaka

Wenezuela

+ dodaj do schowka
Udogodnienia (0)

Itaka - touroperator, którego możesz być pewny

Itaka, znajdująca się pośród najbardziej znanych touroperatorów w Polsce została założona już w 1989 r. i od tamtych lat aż do obecnej chwili obsłużyła tłumy usatysfakcjonowanych klientów. Reputacja biura Itaka podparta jest rozlicznymi zaświadczeniami i wyróżnieniami, które firma dostała przez wszystkie lata własnej pracy. Itaka zapewnia nam sporo różnorakich podróży w różnorodne egzotyczne zakątki świata, starając się sprostać naszym życzeniom, odnoszącym się do przeżycia urlopu marzeń.


Biuro podróży Itaka zapewnia swym konsumentom wysoką jakość realizowania usług, współpracując z najbardziej poważanymi firmami w branży turystycznej. Cieszy się więzią z najbardziej popularnymi liniami lotniczymi a także najchętniej wybieranymi hotelami na świecie, co wabi jeszcze większą rzeszę zadowolonych klientów.


W rankingu popularności biur podróży, Itaka każdego roku otrzymuje słuszne 1-sze miejsce. Pomimo wzrastającej liczby firm konkurencyjnych w branży turystycznej, nieprzerwanie odnosi sukcesy w sprzedaży ofert i organizuje wczasy imponującej liczby usatysfakcjonowanych konsumentów. Oferując oferty last minute i first minute, próbuje sprostać życzeniom ograniczania opłat. Oferuje wycieczki w zróżnicowanych cenach, by skorzystać z nich mogła jak największa liczba podróżujących.


Najpopularniejszymi sposobami spędzania wakacji, na które decydują się klienci Itaki są zwykle wczasy, podczas których zakwaterowani jesteśmy w tym samym domu wczasowym w wybranej destynacji i cieszymy się słońcem. Mnóstwo urlopowiczów stawia również na wycieczki objazdowe, które skupiają się na zwiedzaniu wybranego kraju, rejonu lub zakątka świata, jeżdżąc po nim autobusem albo odmiennym środkiem transportu. Inną formą jest mieszanina dwóch powyższych, która koncentruje zwykle na tygodniu odpoczynku i tygodniu poznawania kraju.


Oprócz wspomnianych form podróżowania, biuro Itaka oferuje nam także inne opcje. Nakłania np. do odprężenia w pensjonatach, oferujących swym gościom rewelacyjnie zorganizowane centrum SPA. Oferuje romantyczne chwile dla małżeństw albo doskonałe wczasy dla rodziców z dziećmi w miejscach, gdzie znajdzie się dla nich wiele rozrywek. Przeróżnej klasy domy wczasowe dają nam z kolei możliwość wyboru koszów, które pasują nam najbardziej. Zdecydować możemy się na hotel o zwykłym standardzie albo pełen przepychu – biuro Itaka posiada zróżnicowaną bazę ofert z każdej z owych możliwości.


Oprócz standardowych destynacji, które zapewnia prawie każdy organizator podróży, biuro Itaka odkryje przed nami wiele niesamowicie ciekawych lokalizacji z każdego zakątka globu. Z Itaką możemy poznać niemal cały świat.

Wyślij tę stronę znajomemu.

zamknij