Wezyr – premiera lata 2014

Wezyr Holidays – kolejny z dużych touroperatorów, działających na polskim rynku rozpoczął sprzedaż oferty na sezon lato 2014. W promocji „Premiera lata 2014”, obowiązującej do 31.12.2013 biuro oferuje wysokie rabaty, gratisy oraz prezenty w postaci voucherów o wartości 10€ na wycieczki fakultatywne.

Wezyr Holidays zalicza się do czołówki największych biur podróży. Touroperator działa na polskim rynku od 1999 roku i od tego czasu zyskał sobie duże grono stałych i zadowolonych klientów. Od 2006 roku firma stała się częściom koncernu OTI Holding skupiającego marki turystyczne w kilku krajach Europy. Poza Turcją, która jest domeną biura Wezyr Holidays, touroperator dynamicznie rozwija swoją ofertę na innych kierunkach takich jak: Egipt, wyspy greckie, Bułgaria i Hiszpania, a ostatnio również rozpoczął sprzedaż wakacji w Meksyku, Tajlandii, Indiach i na Dominikanie. Siła nabywcza koncernu OTI pozwala skutecznie konkurować na najpopularniejszych kierunkach, oferować atrakcyjne ceny oraz najszerszy wybór hoteli, także w segmencie usług luksusowych.

Na lato 2014, kiedy biuro Wezyr Holidays będzie obchodziło 15-lecie działalności, przygotowano szeroki wybór hoteli w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach w tym kilka nowości. Tradycyjnie największą część oferty stanowi Turcja. Klienci Wezyr Holidays mogą wybierać spośród ponad 100 hoteli na Riwierze Tureckiej w miejscowościach: Kemer, Antalya, Belek, Side, Alanya oraz na Riwierze Egejskiej (Bodrum i Dalaman). Wezyr proponuje zarówno tani wypoczynek w skromnych trzygwiazdkowych hotelach jak i ekskluzywne wakacje w luksusowych obiektach zaliczanych do najlepszych w całym basenie Morza Śródziemnego. Tym co dodatkowo wyróżnia turecką ofertę Wezyr Holidays są zróżnicowane długości pobytu – zarówno standardowe tygodniowe i dwutygodniowe turnusy jak i krótkie pobyty 4-dniowe i o długości 10 dni.

Poza Turcją Wezyr specjalizuje się od lat w organizacji wakacji w Egipcie. Także w tym przypadku na sezon lato 2014 klienci mają do wyboru bardzo szeroką gamę znanych i lubianych obiektów w regionach Hurghada w miejscowościach Soma Bay, Abu Soma, Safaga, Makadi Bay a także w okolicach najpopularniejszego kurortu na Półwyspie Synaj – Sharm el Sheikh. Wezyr dynamicznie rozwija swoją ofertę w europejskich krajach. Od kilku sezonów można spędzić wakacje z Wezyrem na greckich wyspach: Kreta, Rodos, Kos a w lecie 2014 nowością będzie wypoczynek na Korfu i Zakynthos. Propozycje wczasów biura Wezyr na zbliżający się sezon uzupełnia najpopularniejszy bułgarski kurort – Słoneczny Brzeg a także hiszpańskie wybrzeże Costa Brava.

Wczesna rezerwacja ofert na lato 2014 to gwarancja największego wyboru terminów - szczególnie w okresie wakacji, rodzajów pokoi - w tym trudno dostępnych pokoi rodzinnych oraz najlepszych hoteli, które najszybciej się sprzedają. Każdy klient, który dokona zakupu oferty w promocji „Premiera Lata 2014”, obowiązującej do końca grudnia 2013 dostaje w prezencie voucher na wycieczkę uprawniający do zniżki w wysokości 10€. W ramach promocji przysługują rabaty do 30% a także specjalne ceny dla dzieci już od 490 zł. Ponadto klienci otrzymują: gwarancje niezmienności ceny, gwarancje najniższej ceny, możliwość bezkosztowej zmiany terminu i miejsca wyjazdu oraz nazwiska uczestnika.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów Wezyr oferuje wyloty z Warszawy a także z lotnisk lokalnych: Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Łodzi i Bydgoszczy.