Wycieczka objazdowa: Entebbe

Wycieczka objazdowa: Entebbe,  Entebbe, Uganda Wycieczka objazdowa: Entebbe,  Entebbe, Uganda Wycieczka objazdowa: Entebbe,  Entebbe, Uganda

Rainbow Tours

Uganda

+ dodaj do schowka
Udogodnienia (3)
  • Basen kryty
  • Klimatyzacja
  • Życie nocne

Rainbow Tours, czyli: kto za tym stoi?

Współcześnie wiele podróżujących obawia się korzystać z usług biur podróży, a jeśli już – staramy się wybierać tych organizatorów turystyki, którzy cieszą się dobrym zdaniem wśród klientów i którzy przykładają dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. Rainbow Tours to nie tylko bezpieczeństwo i najwyższa jakość obsługi, lecz również przystępne ceny i profesjonalna pomoc.


Przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku turystycznym od 1990 r., nieustannie zyskując nowych zwolenników i spełniając podróżnicze marzenia tysięcy urlopowiczów. Bogata oferta imprez turystycznych zapewnia wymarzony wypoczynek niemal w każdym miejscu na świecie. Pięknie przygotowane informatory pomagają w wyborze miejsca podróży, a wyszkoleni pracownicy, posiadający obszerną wiedzę, rozwieją nasze wątpliwości i z chęcią podpowiedzą.


Aktywność przedsiębiorstwa nie ogranicza się tylko do realizacji imprez turystycznych, obejmuje także zagadnienia edukacji w branży turystycznej, obsługę firm i działalność dobroczynną. Świadomie powołana Akademia Rainbow Tours sprawuje pieczę nad prawidłowym wykształceniem kandydatów na pilotów wycieczek, rezydentów oraz animatorów. Najlepsi uczniowie zostają zatrudnieni w Rainbow Tours, dzięki czemu obsługa w biurach touroperatora jest każdorazowo w 100% fachowa oraz poparta pozyskaną wiedzą. Biuro ma ponad 120 pilotów wycieczek, pasjonujących się podróżami oraz posiadających wykształcenie związane z szeroko pojmowaną działalnością turystyczną. Troszcząc się o komfort turystów, Rainbow Tours zawsze wysyła swoich pracowników w miejsca, do których biuro organizuje wycieczki. Oceniają oni nie tylko walory danego regionu, lecz także poziom usług świadczonych przez pensjonaty, z którymi touroperator nawiązuje współpracę. W ten sposób możemy mieć pewność, że wybierając się na wakacje z Rainbow Tours znajdziemy się w interesującym miejscu, a pokój będzie wygodny oraz zgodny z opisem przedstawionym w katalogu.


Oferta Rainbow Tours jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, lecz również do firm. Teraz, chcąc przygotować wyjazd integracyjny, nie trzeba szukać osobnej firmy. Powołany zespół zajmujący się grupami zorganizowanymi zorganizuje wyprawę dla pracowników, spotkanie integracyjne, lub obsługę konferencji na obszarze całego kraju. Całościowość usługi sprawia, że zlecający nie musi się już o nic martwić, ponieważ Rainbow Tours sprawuje pieczę nad wszystkim, od zaplanowania przejazdu, przez rezerwację miejsc noclegowych, aż po zaplanowanie odpowiednich atrakcji.
razem 7 rozpoczętych dób hotelowych w hotelu 3*** lub lodgy***
Tzw. Lodges ***,
Położenie: Wygodne, często budowane w lokalnym stylu hotele kategorii *** położone bezpośrednio na terenach parków narodowych lub w ich pobliżu, bardzo często z możliwością obserwacji zwierząt z hotelowego tarasu czy pokoju. Lodges często budowane są przy wodopojach, gdzie zwłaszcza wieczorami gromadzą się zwierzęta.
Pokoje: Skromnie wyposażone pokoje z łazienkami (bez klimatyzacji, TV i telefonu).
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar oraz często ogród, basen i sklepiki z pamiątkami. Uwaga! Na terenach parków telefony komórkowe nie mają zasięgu. W recepcji do dyspozycji telefon, płatny, (choć zwykle drogi) jednak często zdarzają się także awarie telefonów stacjonarnych.
Wyżywienie: Śniadania, obiady i kolacje najczęściej w formie bufetu, choć w niektórych lodges czasami posiłki podawane są do stolika.

Wyślij tę stronę znajomemu.

zamknij